środa, 25 kwietnia 2018

03.05

2018

Festyn Majowy

Boisko Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

godz. 14:30

Wiosna w pełni, nadchodzi majówka, a to znak, że już czas na tradycyjny festyn majowy, który na stałe wpisał się do kalendarza imprez w naszym mieście. W tym roku zapraszamy na 19 już edycję tego wydarzenia! Startujemy o 14.30, a do udziału jak zwykle zapraszamy całe rodziny. Gwiazdą imprezy będzie zespół Małe TGD, który pojawi się na scenie o 15.30. W programie ponadto między innymi lokalne prezentacje artystyczne, liczne atrakcje dla małych i dużych, domowe wypieki, gry i zabawy sportowe. Organizatorami są burmistrz Słubic, Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
więcej

04.05

2018

19 kwietnia o godz. 17 w Galerii Małej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się wernisaż wystawy okładek płyt winylowych z kolekcji członków stowarzyszenia between_us.   
więcej

24.05

2018

Lubuska Gala Taneczna - PRO ARTE 2018

SMOK - sala koncertowa

17:00 wstęp wolny

Lubuska Gala Taneczna jest częścią Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2018 realizowanego w województwie lubuskim. Operatorem programu jest Regionalne Centrum Animacji Kultury, realizatorami – organizatorzy etapów powiatowych: samorządy lokalne, domy, ośrodki i centra kultury. PRO ARTE 2018 to cykl prezentacji artystycznych organizowanych na poziomie miejskim, gminnym, powiatowymi wojewódzkim. Do udziału zapraszamy solistów, duety i grupy taneczne działające w szkołach, domach kultury oraz innych instytucjach zajmujących się edukacją taneczną dzieci i młodzieży. Lubuska Gala Taneczna podzielona jest na dwie sekcje, cztery kategorie wiekowe i dwie kategorie taneczne. < ...
REGULAMINFORMULARZ ZGŁOSZENIOWYZGODA OPIEKUNA
więcej
1

PRO ARTE 2018

zobacz

Wernisaż wystawy "Return..." Piotra Kuci fot. Witold Cholewa

zobacz

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.