wtorek, 16 lipca 2019

18.07

2019

Szanowni Państwo
Lokalne inicjatywy i przedsięwzięcia, w tym Miejskie Święto Hanzy, pomagają rozwijać kapitał społeczny i budować dobro wspólne.
Cieszymy się, że tak liczne grono mecenasów kultury przyłączyło się w tym roku do współkreowania naszego miejskiego święta. Państwa wsparcie i zaangażowanie pomaga nam uatrakcyjnić to wydarzenie. Miejskie Święto Hanzy to fantastyczna zabawa, ale przede wszystkim wspaniała kooperacja międzysektorowa.
W małych społecznościach ważna jest synergia. Każda lokalna idea, twórczy impuls, nowa koncepcja, łączą ludzi, instytucje i organizacje, wyznaczając kierunek działania i poprawiając jakość życia.
Naszym celem jest nawiązanie dłu ...
więcej

08.11

2019

Kabaret Jurki

Sala koncertowa SMOK

19:00 | bilety: 55 zł

Kabaret Jurki pochodzi z Zielonej Góry. Od 1994 bawi publiczność. W skład kabaretu wchodzą: Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin – 4 indywidualności sceniczne. Artyści kabaretowi potrafią doskonale nawiązać kontakt z publicznością. Ich programy są dynamiczne, zabawne, z treścią i dużą ilością improwizacji.
O programie Last Minute
Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi … tik tak tik tak tik tak….
  ...
więcej
1

Wernisaż wystawy Anny Panek-Kusz „Wizje przestrzeni”

zobacz

Lubuska Gala Taneczna

zobacz

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.