środa, 23 sierpnia 2017

15.09

2017

Distant Bells - Tribute to Pink Floyd

Aula Collegium Polonicum

20:00

Koncert zespołu Distant Bells wykonującego muzykę Pink Floyd. Ośmioosobowa grupa z czeskiego Brna od wielu lat mierzy się z wielkim wyzwaniem jakim jest twórczość legendarnych Pink Floyd'ów, a efekty ich pracy docenione zostały wieloktrotnie przez fanów zespołów niemalże całej Europie. Zapraszamy na bezmała dwugodzinną podróż po największych przebojach Pink Floyd!   Bilety w cenie 50zł do nabycia w kasie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.
więcej

18.10

2017

KŁAMSTWO

aula Collegium Polonicum

19:00 - bilety SMOK: 85 zł.

Niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... Kłamstwa. Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu „Kłamstwo”! Metaforycznie udało się w spektaklu połączyć Bergmanowskie „Sceny z życia małżeńskiego" z kilkoma komediami Woody’ego Allena. Oczywiście sztuka nie jest jedynie słowną ekwilibrystyką, ...
więcej
1

Miejskie Święto Hanzy 2017

zobacz

Dzień kobiet w Galerii OKNO

zobacz

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.