wtorek, 15 października 2019

15.10

2019

Programowanie i Robotyka - ZMIANA TERMINU S

SMOK - sala kameralna

15:30

Sławomir Wróbel KLOCKARNIA serdecznie zaprasza do świata Programowania i Robotyki z Lego     Zajęcia z klockami LEGO WeDo 2.0 Education WeDo 2.0 w oparciu o metodę RoboCAMP skierowane sądo dzieci od  6 do 10 roku życia. Poszczególne zajęcia będą stwarzały okazję dobudowania i programowania robota z klocków lego. Każdy robot to okazja do poznania i wyjaśnienia różnych zjawisk fizycznych poprzez krótkie pokazy i eksperymenty oraz do przybliżenia rozwiązań mechanicznych. Zestaw klocków WeDo 2.0 pozwala na zbudowanie konstrukcji, których interaktywne elementy ( ...
więcej

Parasite | kino konesera

poniedziałek, 21.10.2019, godzina 19:00

Bilety:

Bilet normalny: 17 zł

Bilet ulgowy: 14 zł

KUP BILET

Komedia | Thriller | Japonia 2019 | 132 min

Absolutny wizjoner! Nikt inny nie kręci tak dobrych filmów rozrywkowych jak on - mówi o reżyserze „Parasite” Quentin Tarantino, jeden z jego największych fanów. Potwierdził te słowa tegoroczny Festiwal w Cannes, gdzie w walce o Złotą Palmę „Parasite” Bong Joon-ho pokonał „Pewnego razu… w Hollywood”, oczarowując jury, światową krytykę i publiczność.

„Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.

„Parasite” to pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać – biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków. Nowy film twórcy przebojów „Okja” i „Snowpiercer: Arka przyszłości” to wielki hit światowego kina i prawdziwy filmowy rollercoaster.

 

Film z napisami. Od 15 lat. Sprzedaż biletów kinowych od poniedziałku do piątku od 8:30 do 15:30 oraz na 30 minut przed każdym seansem.

08.11

2019

Kabaret Jurki

Sala koncertowa SMOK

19:00 | bilety: 55 zł

Kabaret Jurki pochodzi z Zielonej Góry. Od 1994 bawi publiczność. W skład kabaretu wchodzą: Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin – 4 indywidualności sceniczne. Artyści kabaretowi potrafią doskonale nawiązać kontakt z publicznością. Ich programy są dynamiczne, zabawne, z treścią i dużą ilością improwizacji.
O programie Last Minute
Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi … tik tak tik tak tik tak….
  ...
więcej

09.11

2019

Ska Reggae Punk fest

Sala kameralna SMOK

Ska Reggae Punk fest 2019 - zagrają Cała Góra Barwinków, Nauka o Gównie, Amarena
Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej edycja SKA REGGAE PUNK fest . Tym razem widzimy się 9 listopada 2019 r. o godz. 19:00. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie grająca reggae / ska Cała Góra Barwinków. Scenę punkową w tym roku reprezentować będzie legendarna Nauka o Gównie oraz młody ale bardzo dobry zespół Amarena!
Bilety w cenie 20 zł przedsprzedaż / 30 zł – w dniu koncertu już dostępne w klubie.
Cała Góra Barwinków (CGB) działa w obecnym składzie od 2002 roku, choć korzenie grupy sięgają roku 1998. Należy do najważniejszych wykonawców rodzimej sceny ska/reggae. Muzyka grupy, to energe ...
więcej
1

Wernisaż wystawy "Mamy i córki"

zobacz

Miejskie Święto Hanzy 2019

zobacz

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.