niedziela, 18 listopada 2018

20.01

2018

Koncert Noworoczny - 20 lat

Aula Collegium Polonicum

godz. 19.30 | bilety: 100 zł

KUP BILET

Zapraszamy do podróży w czasie. Już wkrótce minie 20 lat od czasu, gdy w wypełnionym po brzegi kościele Ducha Św. mogliśmy wysłuchać pierwszego słubickiego koncertu noworocznego. 20 stycznia 2018 r. nadarzy się niepowtarzalna okazja, by przeżyć to jeszcze raz - wysłuchać tego samego dzieła, tego samego kompozytora, z tą samą orkiestrą pod batutą tego samego dyrygenta! Tak samo jak dwadzieścia lat temu! No, prawie.

Spotkajmy się w auli Collegium Polonicum, by w brawurowym wykonaniu Brandenburskiej Orkiestry Państwowej we Frankfurcie nad Odrą pod dyrekcją Nikosa Athineosa usłyszeć jedno z największych dzieł muzyki klasycznej, żywiołową IX Symfonię Ludwiga van Beethovena z finałową kantatą do słów „Ody do radości” Schillera. Orkiestrze towarzyszyć będą soliści: Ewa Barbara Rafałko (sopran), Aneta Łukaszewicz (alt), Paweł Cichoński (tenor), Paweł Wiencek (bas) i Chóry – Adoramus, Singakademie i Heavenly Voices (w przygotowaniu Barbary Weiser-Lada i Rudolfa Tierscha).

wróć

Miejskie Święto Hanzy 2018

zobacz

PRO ARTE 2018

zobacz

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.