niedziela, 20 maja 2018

16.12

2017

Preludium Bożonarodzeniowe 2017

Aula Collegium Polonicum, g. 16.00 i 19.00

darmowe wejściówki od 4.12 w SMOK

Nadchodzi czas wspólnego kolędowania. Tradycyjnie już przygotowaliśmy specjalny spektakl bożonarodzeniowy. „Preludium Bożonarodzeniowe" przygotowywane jest przez artystów skupionych wokół Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Impreza odbywa się w ramach akcji "Aktywny Kalendarz Adwentowy". Koncert jak co roku obfitować będzie w znane i mniej popularne kolędy i piosenki świąteczne, w tym roku będzie miał jednak wyjątkowy wymiar. Podczas Preludium swoją premierę będzia miała przygotowywana od września przez 150 wokalistów i zespołów ze Słubic i Frankfurtu płyta. Znajdzie się na niej 20 piosenek w świątecznym klimacie, śpiewanych w 6 językach. Publiczność czeka miły akcent – każdy dostanie płytę w prezencie.

Darmowe wejściówki na Preludium dostępne będą już od najbliższego poniedziałku, 4 grudnia od godz. 8.30 w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Jednorazowo otrzymać będzie można  maksymalnie 4 bilety – prosimy o zrozumienie!

Płyta i koncert powstają w ramach projektu „Łączą nas święta”, który został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu INTERREG V A Brandenburgia – Polska 2014-2020, Fundusz Małych Projektów Euroregionu PRO EUROPA VIADRINA.

wróć

PRO ARTE 2018

zobacz

Wernisaż wystawy "Return..." Piotra Kuci fot. Witold Cholewa

zobacz

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.