poniedziałek, 15 października 2018

16.12

2017

Preludium Bożonarodzeniowe 2017

Aula Collegium Polonicum, g. 16.00 i 19.00

darmowe wejściówki od 4.12 w SMOK

Nadchodzi czas wspólnego kolędowania. Tradycyjnie już przygotowaliśmy specjalny spektakl bożonarodzeniowy. „Preludium Bożonarodzeniowe" przygotowywane jest przez artystów skupionych wokół Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Impreza odbywa się w ramach akcji "Aktywny Kalendarz Adwentowy". Koncert jak co roku obfitować będzie w znane i mniej popularne kolędy i piosenki świąteczne, w tym roku będzie miał jednak wyjątkowy wymiar. Podczas Preludium swoją premierę będzia miała przygotowywana od września przez 150 wokalistów i zespołów ze Słubic i Frankfurtu płyta. Znajdzie się na niej 20 piosenek w świątecznym klimacie, śpiewanych w 6 językach. Publiczność czeka miły akcent – każdy dostanie płytę w prezencie.

Darmowe wejściówki na Preludium dostępne będą już od najbliższego poniedziałku, 4 grudnia od godz. 8.30 w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Jednorazowo otrzymać będzie można  maksymalnie 4 bilety – prosimy o zrozumienie!

Płyta i koncert powstają w ramach projektu „Łączą nas święta”, który został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu INTERREG V A Brandenburgia – Polska 2014-2020, Fundusz Małych Projektów Euroregionu PRO EUROPA VIADRINA.

wróć

Miejskie Święto Hanzy 2018

zobacz

PRO ARTE 2018

zobacz

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.