wtorek, 23 stycznia 2018

14.01

2018

Program finału WOŚP

SMOK

Wielkimi krokami zbliża się XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Słubicki Miejski Ośrodek Kultury – tradycyjnie organizator Finału – zwraca się do słubiczan z gorącą prośbą o przekazywanie do siedziby SMOK interesujących fantów na licytację. Bardzo ciekawym pomysłem na wsparcie akcji były przekazywane w ubiegłych latach przez podmioty gospodarcze działające na terenie naszego miasta, talony na różnego rodzaju usługi. Romantyczna kolacja dla dwojga, czy voucher na umycie samochodu i wszelkie inne usługi – wszystko to może znacząco zasilić konto WOŚP. Liczymy na kreatywność i zaangażowanie mieszkańców, które – przypomnijmy – w zeszłym roku zaowocowały w naszym mieście kolejną rekordową zbiórką na kwotę pond 88 000 zł! Zapraszamy do współpracy!
 

Program WOŚP 2018

14.00-20.00 prezentacje lokalnych grup, zespołów i solistów oraz aukcje
z licytacjami (sala koncertowa SMOK)

14.00-17.00 przejazd kładem i pokaz sprzętu przez OSP w Słubicach       
                     (plac parkingowy przy SMOK)

14.00-17.00 nauka i pokaz udzielania pierwszej pomocy przez Pokojowy Patrol   
(Sala kameralna I piętro)

14.00-16.00 warsztaty tańca towarzyskiego (sala taneczna II piętro)

16.00-18.00 animacje plastyczne (Galeria Okno II piętro)   

17.00-18.00 warsztaty brakdance (sala taneczna II piętro)

19.00-20.00 główna licytacja (sala koncertowa parter)

14.00-20.00 Strefa Woodstock – grochówka i herbata w Prowincji (I piętro)

14.00-20.00 Pyszne ciasto oraz chleb ze smalcem i ogórkiem – Prymulki i Dwójka
                    (półpiętro)


Program  szczegółowy
- sala koncertowa SMOK

14.00 – 14.05        Oficjalne otwarcie

14.05 – 14.20    Grupa BIEDRONKI przedstawienie teatralne - opiekunowie Krystyna Jerzmanowska, Edyta Wrąbel – Przedszkole Samorządowe nr 4 „Krasnal Hałabała” w Słubicach         
                                              
14.20 – 14.25    Aukcja  

14.25 – 14.30    Flamenco grupa najmłodsza – Szkoła Tańca La Frontiera Joanna Zapała

14.30 – 14.35    Aukcja
    
14.35 – 14.50    Blok wokalno-taneczny - Grupa Pszczółki – Przedszkole Samorządowe nr 1 „Jarzębinka” w Słubicach (Mariola Jasiniak)

14.50 – 14.55        Aukcja

14.55 – 15.10    Bohema - Studio Tańca Towarzyskiego Henryk Lechelt

15.10 – 15.20     Aukcja – „Grafiki ” wykonane przez uczestników zajęć Galerii Okno

15.20 – 15.30    Blok wokalno taneczny – „Grupa taneczna” z Przedszkole Samorządowe nr 2 „Pinokio” w Słubicach

15.30 – 15.35        Aukcja

15.35 – 15.40    Zespół LIVE OF DANCE grupa D-0 oraz Zespół PRIMABALERINA grupa C-1 - Atelier Taneczne Patrycja Janicka
    
15.40 – 15.45    Aukcja
    
15.45 – 15.55    Blok wokalno taneczny „ Motylki i Pszczółki„– Przedszkole Samorządowe nr 3 „Miś Uszatek” w Słubicach

15.55 – 16.00    Aukcja

16.00 – 16.05    Zespół PRIMABALERINA grupa C-2 oraz Zespół LIVE OF DANCE grupa D-2 - Atelier Taneczne Patrycja Janicka

16.05 – 16.10    Aukcja

16.10 – 16.25     Bohema - Studio Tańca Towarzyskiego Henryk Lechelt
                          
16.25 – 16.30        Aukcja

16.30 – 16.35    Zespół LIVE OF DANCE grupa D-3 oraz Zespół LIVE OF DANCE grupa  D-1 - Atelier Taneczne Patrycja Janicka

16.35 – 16.40        Aukcja

16.40 – 16.50        Fanfary Europy

16.50 – 16.55        Aukcja

16.55 – 17.05    Blok taneczny „Tańczące Trolle” oraz „Mario czy już wiesz” maluszki i starsza grupa z szkoły tańca GINGER dance school Olga Shabelko

17.05 – 17.10        Aukcja
        
17.10 – 17.20        Studio piosenki SMOK – Edyta Kręgiel  
                         
17.20 – 17.25    Aukcja

17.25 – 17.30        Blok taneczny „Team” oraz „Me too” średnia grupa i    
                                       starsza grupa z szkoły tańca GINGER dance school Olga Shabelko
    
17.30 – 17.35    Aukcja

17.35 – 17.45    Schola Dzieci Maryi

17.45 – 17.50    Aukcja

17.50 – 18.00    Schola Jerzyki – Monika Jakuszewicz

18.00 – 18.05    Aukcja

18.05 – 18.15    KONSONANS

18.15 – 18.20        Aukcja

18.20 – 18.40    Blok taneczny /Frajda/ Beata Kempa

18.40 – 18.45    Aukcja    

18.45 – 18.55         Westside People – grupa taneczna Hip-hop breakdance

    
19.00 – 20.00        GŁÓWNA AUKCJA
    
20.00            Światełko do nieba – POISO.ON – Maciek Stranz
 

wróć

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.