środa, 16 stycznia 2019

18.01

2018

Warsztaty fotograficzne z Pawłem Janczarukiem

Galeria OKNO/ SMOK

17.30 / wstęp wolny, decyduje kolejność zgłoszeń

Serdecznie zapraszamy do Galerii OKNO na warsztaty fotograficzne z Pawłem Janczarukiem w czwartek 18.01.2018roku godz. 17.30. Warsztaty sa bezpłatne, decyduje kolejność zgłoszeń: galeriaokno@op.pl / tel. 604 588 465

"Jak zrobić fototapetę lub obrus z własną fotografią, czyli od zdjęcia do wydruku wielkoformatowego"

 Nie potrzebujemy mnóstwa drogich lamp studyjnych, by móc robić ciekawe zdjęcia portretowe. Naturalne światło może być równie efektowne, a do tego nic nie kosztuje. Jedynym niezbędnym dodatkiem może okazać się blenda lub jedna lampa. Odpowiednie spojrzenie i kontakt z modelem może dać pożądane efekty fotograficzne.Następnym etapem jest właściwe przygotowanie plików cyfrowych do wydruku i tu niezbędny okaże się komputer. Zdjęcie własnego autorstwa w dużym formacie potrafi ożywić wnętrze naszego pokoju. W kilku krokach zaprezentuję jak samemu można przygotować fotografię by następnie wydrukować ją w ogromnym rozmiarze lub jak należy przygotować zdjęcie do wydruku na materiale.
Warsztaty składać będą się z 2 części. Pierwsza to fotografowanie modelki aparatem sterowanym przez komputer, druga to obróbka fotografii „krok po kroku” aż do przygotowania do wydruku.

wróć

Preludium Bożonarodzeniowe 2018

zobacz

transVOCALE 2018

zobacz

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.