środa, 16 stycznia 2019

25.01

2018

Schmidt & Niedziela Duo

Sala koncertowa SMOK

godz. 19.00 | bilety: 30 zł

KUP BILET

PIOTR SCHMIDT & WOJCIECH NIEDZIELA DUO

Znakomity trębacz młodego pokolenia i uznany, niekwestionowany mistrz pianistyki jazzowej – Piotr Schmidt i Wojciech Niedziela połączyli swe siły we wspólnym projekcie. Ich twórczość bogata jest w fantastyczne kompozycje, niecodzienne aranżacje, fenomenalne improwizacje i niepowtarzalny klimat!

Odkąd na początku 2016 roku zaczęli koncertować w całej Polsce ich styl gry skrystalizował się, kompozycje nabrały szlachetności, a intymny nastrój ich muzyki promieniuje niespotykaną głębią przekazu. Projekt dojrzał i nadszedł czas by go utrwalić na płycie. Artyści spotkali się pod koniec czerwca 2017 roku w studio Jazovia w Gliwicach i w najlepszych możliwych warunkach stworzyli arcydzieło. Dwanaście niesamowitych i unikatowych kompozycji Wojciecha Niedzieli oraz Piotra Schmidta ukazało się nakładem wytwórni SJRecords 1 września 2017 roku.

24 wydawnictwo wytwórni SJRecords to swego rodzaju podsumowanie działalności wydawniczej Piotra Schmidta i Marka Różyckiego. Wyjątkowa promocja albumu Dark Morning sprawi, że będzie to kolejna pozycja Piotra Schmidta stale obecna na ustach wszystkich, którzy cenią naprawdę dobrą muzykę.

Piotr Schmidt i Wojciech Niedziela oprócz tytułów naukowych mają coś jeszcze. Jest to niezwykła zdolność kreowania takiej muzyki, do której chcę się wracać i ciągle przeżywać razem z nimi niesamowitych emocji.

wróć

Preludium Bożonarodzeniowe 2018

zobacz

transVOCALE 2018

zobacz

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.