poniedziałek, 16 września 2019

14.09

2018

Casting. Finał - premiera spektaklu

sala koncertowa SMOK

godz. 19:00, bilety: 30 zł

Jak zostać współczesną celebrytką/celebrytą? Jaką drogą dotrzeć na teatralną scenę, na kinowy ekran? - Te pytania z całą pewnością nurtują dzisiaj, a i  również od dawna, wielu młodych ludzi. Każdego roku na wydziały aktorskie szkół teatralnych pragnie zdawać egzamin coraz więcej chętnych, do ról w serialach, filmach fabularnych i spektaklach teatralnych.

„Z pozycji doświadczonego człowieka teatru (od ponad 40 lat jestem aktorem polskiej sceny) pragnę w projekcie, zatytułowanym „Casting.Finał” pokazać początek tej drogi, podstawowy rytuał, który przejść musi każda przyszła gwiazda teatru i filmu. Jako miejsce tych zmagań ze sobą i swoimi marzeniami wybrałem Słubice i SMOK-a, ponieważ moim zdaniem, rzecz dotyczy każdego miejsca w Polsce”  - mówi Mariusz Puchalski, autor sztuki i reżyser przedstawienia.  

Serdecznie zapraszamy marzących.

Mariusz Puchalski (ur. 1953 r.) jest aktorem i reżyserem teatralnym. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Pracował w Teatrze Polskim we Wrocławiu, Teatrze Polskim w Bydgoszczy, i Teatrze Polskim w Poznaniu. Od 25 lat jest aktorem Teatru Nowego w Poznaniu. Obecnie realizuje premierę swojej sztuki w Słubickim Miejskim Ośrodku Kutury.


Casting. Finał.

Adaptacja, reżyseria: Mariusz Puchalski
Video: Krzysztof Blok
Obsada: Mariusz Puchalski, Kamila Puchalska, Józef Piechowiak
Konsultacja muzyczna: Jacek Skowroński
Światło: Roman Boryczka
Dźwięk: Piotr Tamborski

wróć

Miejskie Święto Hanzy 2019

zobacz

Wernisaż wystawy Anny Panek-Kusz „Wizje przestrzeni”

zobacz

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.