poniedziałek, 16 września 2019

15.01

2019

Lubuskie Spotkania Jasełkowe

SMOK - sala koncertowa

16:00 - wstęp wolny

Lubuskie Spotkania Jasełkowe są elementem Programu Promocji Twórczosci Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2019 relizowanego w województwie lubuskim.

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury jako partner Regionalnego Centrum Animacji Kultury zaprasza do udziału w spotkaniach na poziomie powiatowym, które są okazją do prezentacji różnorodnych widowisk związanych tematycznie z obrzędami i zwyczajami okresu Bożego Narodzenia.

Celem Lubuskich Spotkan Jasełkowych jest tworzenie warunków do rekonstruowania i kontynuacji obrzędów i zwyczajów ludowych oraz wykorzystania ich jako źródła inspiracji w działalności artystyczno-wychowawczej, dydaktycznej, pedagogicznej oraz podtrzymywanie i upowszechnianie tej tradycji.

PRO ARTE 2019  to cykl prezentacji organizowanych na poziomie gminnym, powiatowym i wojewódzkim. W spotkaniach biorą udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich tworzący grupy kolędnicze, herodowe, teatry jasełkowe, przedstawienia szopkowe lub współczesne widowiska bożonarodzeniowe.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń do 11.01.2019 r.

Zgłoszenia grup dokonyujemy poprzez:  Elektroniczny Formularz Zgłoszeniowy

 

http://rcak.pl/pro-arte/lubuskie-spotkania-jaselkowe/

Zgoda reprezentującegoZgoda uczestnika młodzieżowegoZgoda uczestnika dorosłegoRegulamin
wróć

Miejskie Święto Hanzy 2019

zobacz

Wernisaż wystawy Anny Panek-Kusz „Wizje przestrzeni”

zobacz

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.