wtorek, 15 października 2019

21.09

2019

To małe światło to ja

sala koncertowa SMOK

15:00 | bilety: 15, 26 i 78 zł

Spektakl w ramach festiwalu Osthafen VIII dla widzów w wieku 3-9 lat. Światło i cień otwierają się, by stworzyć w wielkim wszechświecie świat jasności i ciemności. Dwie istoty, które nie mogą być bardziej różne, ale swoim współdziałaniem pozwalają powstawać przepięknym obrazom. Jednak tak szybko, jak powstają obrazy świetlne, znów znikają i przekształcają się we wciąż nowe wytwory wyobraźni. W grze jasności i ciemności, tonów, dźwięków i ciszy, bezruchu i ruchu powstaje wymarzony teatr pełen magii i pięknego blasku. 

Produkcja T-Werk »To małe światło to ja« jest pierwszą wspólną inscenizacją z tworzącą artystką Heide Schollähn, tancerką Laurą Heinecke i muzykiem Nicolasem Schulze. Dzięki skojarzeniowym obrazom pomija się słowa. Tak powstaje w kombinacji tańca, muzyki i projekcji na żywo bajkowy świat, który który rzuca wyzwanie twórczej wyobraźni dzieci i pokazuje, jak dają się tworzyć wciąż nowe światy obrazów za pomocą najprost- szych środków. 

(Najlepsza Produkcja Giełdy Kultury Dziecięcej 2019)

reżyseria: Jens-Uwe Sprengel // Taniec: Laura Heinecke // scena i projekcje na żywo: Heide Schollähn // muzyka na żywo: Nicolas Schulze // Kostiumy: Heather MacCrimmon // współpraca choreograficzna: Stephanie Scheubeck, Paula E. Paul // współpraca sceniczna: Wolf Dieckmann // Technik: Henning Günther // zdjęcia: Bernd Gurlt // czas trwania: 40 min. //

Bilety: 15 zł (dzieci) // 26 zł (dorośli) // 78 zł (2 dorosłych, 2 dzieci)

wróć

Wernisaż wystawy "Mamy i córki"

zobacz

Miejskie Święto Hanzy 2019

zobacz

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.