piątek, 22 listopada 2019

21.09

2019

8 Urodziny klubu Prowincja – zagra Sidney Polak oraz Brevki!

Sala kameralna SMOK

20:00

Gwiazdą tegorocznych naszych urodzinowych obchodów będzie znany i lubiany SIDNEY POLAK! Któż z nas nie zna takich hitów jak „Otwieram wino”, „Chomiczówka” czy „Skuter”?... wszyscy niejednokrotnie otwieraliśmy wino... i takie tam:-). Wiemy jedno występ Sidneya gwarantuje nam niezłą zabawę pod sceną. Oczywiście to nie wszystkie atrakcje tego wieczoru. Zanim na scenie pojawi się „wisienka na torcie” zagrają dla nas sulęcińskie BREVKI z gościnnym udziałem znakomitego słubickiego saksofonisty Jacka Fałdyny, które wprowadzą nas doskonale w klimat wieczoru. Nie zabraknie również pysznego torta, konkursów z nagrodami oraz After Party.

Bilety w cenie: I pula – 30 zł (do 24 sierpnia), II pula – 35 zł (do 15 września), III pula – 40 zł (od 16 września). Bilety do kupienia w klubie od czwartku 22 sierpnia.
Rezerwacja biletów dla osób z poza Słubic: bilety@klub-prowincja.pl lub sms: 603 952 430. W treści wiadomości wpisujemy „Sidney Polak, ilość biletów, imię u nazwisko zamawiającego oraz miejscowość” - data rezerwacji jest wyznacznikiem ceny biletu.

SIDNEY POLAK - jest Warszawiakiem, piewcą Warszawy i warszawskiej Chomiczówki na której się wychował. Socjolog, muzyk, autor tekstów, kompozytor. Od roku 1990 członek T.Love - jednego z najbardziej znanych polskich zespołów rockowych. W roku 2004 rozpoczął karierę solową albumem pt.: "Sidney Polak" za który otrzymał 3 Fryderyki w kategoriach: autor, kompozytor i album roku - muzyka alternatywna. W swojej twórczości łączy gatunki takie jak reggae, hip-hop i miejski folk.

Niedawno wydał swoją trzecią solową płytę którą powraca na rynek po kilkuletniej przerwie. Album pt.; "3" wyraźnie nawiązuje do płyty debiutanckiej. Sidney ze swadą opowiada o wielkim mieście, próbuje sformułować pozytywny "przekaz" swojego pokolenia, nie tylko bawi ale dotyka też spraw poważnych, miłości, niepowodzeń życiowych, tęsknoty. Jest błyskotliwym obserwatorem codziennego życia. Rok 2019 to rok intensywnej promocji najnowszego albumu. Będzie wypełniony premierami pięciu nowych videoklipów i kilkudziesięcioma koncertami w Polsce i za granicą.

BREVKI - zespół powstał w grudniu 2018 roku z inicjatywy Pauliny Solskiej (śpiew) i Grzegorza Kruszakina (gitara), jako spontaniczny, akustyczny projekt muzyczny, z chęci realizacji swoich własnych pomysłów. Ich muzyka wprowadza słuchaczy w bardzo przyjemny nastrój.

Skład zespołu: Paulina Solska, Grzegorz Kruszakin, Tomasz Pituła oraz Jacek Fałdyna (gościnnie).
 

wróć

lAbiRynT - Festiwal Nowej Sztuki 2019

zobacz

Wernisaż wystawy "Mamy i córki"

zobacz

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.